Skip links
— HİZMETLER

Sizin projenize özel,
yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Lojistik işinde tedarik zinciri zorluklarını çözen ve değer katan yenilikçi çözümler yaratarak ve yöneterek müşterilerimizin ana işlerine odaklanmalarını sağlıyoruz.

01 01

Denizyolu
Taşımacılığı

Güçlü olduğumuz deniz taşımacılığında güvenilir teslimat süreleriyle FCL ve LCL gereksinimlerinize en uygun esnek çözümler ve stratejiler sunuyoruz. Stratejik deniz taşımacılığı ilişkilerimizden yararlanarak, deniz taşımacılığı yeteneklerimizle ileri teknoloji ve görünür çözümler sunuyoruz. Güvenilir teslimat süreleriyle, tüm limanlara konteyner servisi ve nakliye hizmeti veriyoruz.

02 02

Havayolu
Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığında güvenilir partnerlerimiz aracılığıyla hızı ve kaliteyi birleştiren bir sistemle hizmet sunuyoruz. Erişilemeyen alanlara ulaşan lojistik kapasitemizle, sizin işinize odaklanmanızın verimini arttıran güvenilir ortağınızız.

03 03

Proje ve Ağır Yük
Taşımacılığı

Deniz ve havayolu tecrübemizi kullanarak sizin projenize özel yaratıcı ve yenilikçi çözümler tasarlıyoruz. Konusunda profesyonel ekibimizle takım halinde tüm detayları ince ince planlayıp, yöneterek size sürdürülebilir bir hizmet sunuyoruz. Projenizin emin ellerde en güvenli şekilde taşındığını tecrübe edeceksiniz.

04 04

Depolama
Hizmetleri

Akılcı depolama ve dağıtım çözümlerimizle, siparişlerinizin zamanında teslim edilmesini ve etkin envanter yönetimimizle güvenli bir ortamda tutulmasını sağlayarak tedarik zincirinizin parlamasını garanti ediyoruz. Tüm lojistik hizmetlerimizde olduğu gibi, hangi boyutta ve türde yük taşındığı önemli değil, biz çözüm için buradayız. Bizimle güvenlik standartınız yükselir, riski azaltırsınız, sonuç olarak yatırım maliyetinden kurtulursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerez kullanır.